ktextaddons - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Symbols
pt: Símbolos

en: Activity
pt: Actividade

en: Objects
pt: Objectos

en: Nature
pt: Natureza

en: Food
pt: Comida

en: People
pt: Pessoas

en: Travel
pt: Viagem

en: Flags
pt: Bandeiras

[ctx: Previously used emojis]
en: History
pt: Histórico

[ctx: 'Custom' is a category of emoji]
en: Custom
pt: Personalizados

en: Clear Recents
pt: Limpar os Recentes

en: Add Smiley
pt: Adicionar Smiley

en: Search Emoticon...
pt: Procurar um Ícone Emotivo...
